Hakkımızda"mutluluğa açılan kapı"

ELİTDOOR, kökleri 25 yıl öncesine dayanan , pvc doğrama (PEN) sektöründen gelen sanayi tecrübesine sahip girişimciler tarafından 2010 yılında kurulmuş ve pvc membran kapı imalatı ile başlayan sürecin devamı olarak, bugün Diyarbakır Organize Sanayide 6.400m2 si kapalı toplam 16.000m2 alanda son teknoloji makinalar ve uzman kadrosu ile üretim yapmaktadır.


Diyarbakır merkez, İstanbul Merkez, ve Trakya bölgesinde bulunan üretim tesisleri ve showroom’ları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. 2015 yılından itibaren Ar-ge faaliyetlerine hız veren firmamız ürün gamını genişleterek, Pvc membran kapı ile beraber Melamin kapı, Lake kapı, Çelik kapı, Yangın kapısı, Bina giriş kapısı olmak üzere kapı ile alakalı bir çok ürünün üretimini yapmaktadır.


Geçen süre zarfında pazar şartlarına uyumlu bir şekilde ar-ge faaliyetlerini hızlandırarak, ürün kalitesini dünya standartlarında devam ettirmek, hem yurt içinde, hem de yurt dışında oluşturduğumuz bayi ve distribütörlük ağını genişletmek birincil amacımızdır.

 

İstanbul Merkez Showroom

Çerkezköy Showroom

Diyarbakır Fabrika