• Banner

HAKKIMIZDA

    Firmamız kurulduğu 2010 yılından bu yana kapı sektöründe öncü kuruluşlardan biri haline gelmiştir. 2010 yılında ithalat ile başlayan maceramız 2013 yılında üretim ile beraber devam etmiş nihayet 2015 yılının Mart ayından itibaren ise ithalatın tamamen bırakılarak üretime yoğunlaşmasıyla devam etmektedir.

      Üretim tesisimiz Diyarbakır Organize Sanayi bölgesinde 15.000 metrekare alanda kurulmuştur. Bu alanın 6400 metrekaresi kapalı olup hergeçen gün makine parkurumuzu arttırmak sureti ile doldurulmaktadır. Yapılan yatırımlar kapı sektöründe lider firma olma yolunda atılan adımlardır.

     Kalite Politikamız

     Firmamızın en üst kademesinden en alt kademesine kadar kalite bilinci ile hareket etmektedir. Arge ve İnovasyona verilen önem sayesinde atılan adımlar daima daha iyi ve daha üstün teknolojiye ulaşmak ve bunu ürünlerimize yansıtmak değişmez hedeflerimiz arasındadır.  

   Vizyonumuz    

    Sürekli yeniliğin peşinde koşarak farklılıklar sunmak. Ürün kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi arttırarak çözüm ortaklarımızla beraber büyümeyi sürekli kılmak. Marka bilinirliği yaratmak ve daima en iyisi için çalışmaktır.

   Misyonumuz

   Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak, onlara mükemmel, kaliteli ve sürekli geliştirilen ürün ve hizmetler sunmak, yaşam alanlarında kullanılan ürünlerin kalitesinin arttırılması ile insanların güvenliğini ve yaşam standartlarını yükseltmektir.

     Geçmişimizle gurur duyuyoruz, geleceğe güvenle bakıyoruz...

 

 

"Mutluluğa açılan kapı..."

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net